Loppis i Brf Nackspegeln?

Flera medlemmar vill att det arrangeras ett loppis inom föreningens område. Men det kräver att några eldsjälar kan ställa upp och hålla i arrangemanget. Sköta planeringen och marknadsföringen bland annat.
Du som känner dig manad och vill ingå i en styrgrupp, skicka ett sms till föreningens mobil 0705-308887 eller ett mail till styrelsen@nackspegeln.se. Är intresset tillräckligt stort kommer vi att kalla till ett första möte med gruppen som sen får bestämma hur den ska gå vidare.
Den som vill veta mer skickar ett sms till Peter Norrbohm på 0704-313400. Han lovar då att ringa upp. 

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com-logga

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Google-foto

Du kommenterar med ditt Google-konto. Logga ut /  Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.